TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.12.2015, Në orën: 00:59
Kjo shpallje është shikuar: 1727 herë

Titulli : Mercedes-Benz C 200 CDI i Klimatizuar

Çmimi : 5,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 200

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Mercedes-Benz C 200 CDI, i Klimatizuar,
Viti 2005,
Kilometer te kaluara 199.000 km
Karburanti Diesel
Fuqia motorike (122 PS)
Posedon:
Pajisje Elegante,
6 Shpejtësi Automjeti,
CD RADIO Orginal MB,
Timon Multifunctionn,
Ne Automjet nuk eshte pire duhani,
Airbag anësor per shofer dhe pasagjerëve,
Treguesi i jashtëm per temperature,
Xhamat me kontroll elektrik para dhe mbrapa,
Trupi: 4 dyer, dhe 1 der e bagazhit
Makine me linje Elegante,

SHPALLJET TJERA