TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.12.2015, Në orën: 01:00
Kjo shpallje është shikuar: 1557 herë

Titulli : PASAT 3C- 2008-FULL OPCIONE-2.0 tdi..

Çmimi : 5,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

PASAT 3C KARAVAN..
PA DOGAN..
MOTORRIN 2.0 tdi..te tipit te ri..
km TE KALUARA DHE TE GARANTUARA.212 000.
6+1 SHPEJTESI..
VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2007..
ESHT ME FULL FULL OPCIONE GJDO SEN FUNKSIONALE ..
GJENDJA TEKNIKE DHE OPTIKE PA ASNJE VREJTJE EXTRA E MIR ..
2 qelsa..STAR STOP CENTRALL ALARM ..
KARRIKAT ME NXEMJE...ETJ ETJ..
QMIMI 5200 ERO..
NR 045 430 949..
NR 044 279 627..

SHPALLJET TJERA