TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.12.2015, Në orën: 19:07
Kjo shpallje është shikuar: 1595 herë

Titulli : bmw 530d

Çmimi : 10,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 530d

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Tiptronik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 214,000

Motori (kubik) : 3,0

Viti : 2002

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu

Përshkrimi

bmw 530d mpacket senzor shiu senzor parkingu para dhe mbrapa karrikat elktrike me memorie dhe nxemje ne karikat e para 193ps
fellnet 17 te mpackets navigacion tv automatik

SHPALLJET TJERA