TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.12.2015, Në orën: 04:18
Kjo shpallje është shikuar: 3379 herë

Titulli : BMW 320 D -05

Çmimi : 7,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes bmw 320 disel, 161600 km qitash 6 shpejtsi, viti 2005 BMW 320 highline, Sport Paket
Te ( M , Paket bravat e dyrve ) Sport ulse, Lekur - Sport amortizimin, senzora parkimi para dhe mrapa, senzor te shiut, senzor kunder dirtave te gjata, timon-multifunksional, dvd, tempomat, karrika me nxemje, pasqyre elektrike dhe me nxemje.

SHPALLJET TJERA