TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.12.2015, Në orën: 18:45
Kjo shpallje është shikuar: 882 herë

Titulli : Gur Dekorativ

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Ndërtim

Përshkrimi : Shesim dhe Montojm GUR DEKORATIV
Trashesia e GURIT eshte 2cm ndersa me dimensione duke filluar prej : 4cm , 6cm , 8cm , 10cm - sipas nevojes gjithashtu edhe ngjyra te ndryshme
Qmimi sipas marrveshjes
Per kontakt ne Nr : 044-153-646 dhe Fb : Guri Dekor

SHPALLJET TJERA