TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.12.2015, Në orën: 11:50
Kjo shpallje është shikuar: 611 herë

Titulli : VW PASSAT 2.0 TDI

Çmimi : 5,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 165,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shes veturen Passat karavan 2.0 deisel viti i prodhimit 14.04.2004.

Vetura posedon: Tempomat, klimatronik, karrikat me nxemje, bord compjuter, pasqyret me nxemje, radio me cd-usb-aux, dhe gjamat mbrapa i ka color fabrikisht

Vetura eshte shume e ruajtur gjithashtu edhe interieri eshte shume i ruajtur dhe e shtrenguar ne trap shum.

Vetura eshte e ardhur nga Gjermania dhe e regjistruar ne Kosove per here te pare me 23.12.2015 dhe ka regjistrim deri me 21.12.2016.

Vetura nuk eshte hipotek dhe perkthimi behet menjehere.

+377 45 992 522 viber
+386 49 649 646

SHPALLJET TJERA