TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.12.2015, Në orën: 22:26
Kjo shpallje është shikuar: 465 herë

Titulli : troje shtepime leje urbanistike

Çmimi : 90 €

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Shiten dy troje njeri 212m2 dhe tjetri 252mlarg rruges kryesore vetm 25m,ka infrastrukura e plot si :rruge,kanalizim ,rryme, ujsjellles me furnizim te mire ,bartjen e bejm menjehere pronar i prej vitit 1960 .

SHPALLJET TJERA