TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.12.2015, Në orën: 00:24
Kjo shpallje është shikuar: 467 herë

Titulli : Leshohet banesa me qera

Çmimi : 220 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 90m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : po te gjitha

Ekstra : Nxemje Qëndrore

Përshkrimi : Leshohet banesa me qera , leshoj banesen me qira , Banesa gjindet ne rrugen Prishtine-Fushe kosove , tek universiteti aab, interexi .
Banesa posedon kamera ne cdo kat si dhe eshte ndertim i vitit 2012 ,poashtu posedon 90m2 , 2 dhoma gjumi , sallonin , kuzhinen , koridorin , banjo dhe tarase, me pamje nga udha kryesore eshte e mobiluar komplet per banim uje rryme 24 ore pa nderpre , . per me teper informata kontakto 045601227 si dhe mund te na kontaktoni permes vibberit +37745601227

SHPALLJET TJERA