TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.12.2015, Në orën: 13:42
Kjo shpallje është shikuar: 535 herë

Titulli : Renault Kango 1.9 Dizel

Çmimi : 1,850 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Kangoo

Ngjyra : Verdhë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Furgon

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2000

Përshkrimi

vetura gjendet ne gjendje shum te mir dhe e ruajtur

SHPALLJET TJERA