TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2015, Në orën: 03:22
Kjo shpallje është shikuar: 1473 herë

Titulli : Renault megane 2.0 dci 2006

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes renault megane 2.0 dci viti 2006
6 shpejci
Abs airbag esp dhez ne pull
Mbullet dhe hapet me gisht
Vetura osht shum e rujtne posedon edhe libren e servisit
Me RKS.
PERKTHIMI BOHET MBRENDA DITES..
PER ME SHUM INFO TEL 044 643176 GAFURRI

GGS

SHPALLJET TJERA