TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.12.2015, Në orën: 17:49
Kjo shpallje është shikuar: 2988 herë

Titulli : Vw Polo 1.9 TDI 2004

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Sport

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 220

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Shitet Vw polo 1.9 dizel TDI 2004-sh.vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe nuk eshte hipotek.

SHPALLJET TJERA