Opel Corsa 1.3 CDTI-05 - shitore.com

TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.12.2015, Në orën: 03:26
Kjo shpallje është shikuar: 2530 herë

Titulli : Opel Corsa 1.3 CDTI-05

Çmimi : 4,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1300

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes Veturen Opel Corsa 1.3 CDTI viti i prodhimit 2005 me dogane dhe akcize te paguar,vetura esht ne gjendje shum te mire teknike po ashtu edhe ne pamje..per ma shum info...
Adnani
Tel +37744160193 Viber
+38649124782 Viber
Abc
Klima
Cd/Mp3
Dritaret me rrym
2 qelsa
Etj
Ju Mirepresim AutoSalloni 01

SHPALLJET TJERA