TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.12.2015, Në orën: 03:47
Kjo shpallje është shikuar: 1600 herë

Titulli : Touran 2.0 TDI High 7 Ulse Me Dogan Nga Zvicra

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Station Wagon

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Full Extra Vw Touran 2.0 TDI High 7 Ulse Me Dogan te Paguar Importuar nga Zvicra
ne gjendje shumm te mir Teknike dhe i Rujtum Shumm me Liber Servisi Kilometra te Garantura. Verura Posedon :

Vw Touran 2.0 TDI
Viti 2004
Liber Servisi,
Km Te Garantura,
7 Ulse,,
Klimatronik
Navigation,
DVD,
Bi - Xenon,
Tempomat,
Karrikat Me Nxemje,
Senzor Parkingu,
Fellne 16 Coll
ABS,
Centrall,
Dritat Automat,
Dritat e Mjegulles
E Shumm te Tjeraa...
Mund te kontaktoni edhe ne Viber: 044676267. Auto Swiss

SHPALLJET TJERA