TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.12.2015, Në orën: 03:49
Kjo shpallje është shikuar: 1980 herë

Titulli : VW Golf 5 rks 1.9 dizel -04

Çmimi : 5,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 15,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes golf 5 1.9 ne gjendje teper te mir si mbrenda ashtu dhe jasht posedon .klim esp bord kompjuter.novi abs central dy qelsa. Goma te reja dimrit felkga te mira tash i servisuar komplet pres blers serioz 045891495 viber

SHPALLJET TJERA