TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.12.2015, Në orën: 03:56
Kjo shpallje është shikuar: 2974 herë

Titulli : Audi A6 2.4 Benzin

Çmimi : 2,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2400

Viti : 2001

Përshkrimi

Audi A6 vetur e ruajtur me pak kilometer. Vetura ësht automatik me targa Zviccrane. Motori ësht i ruajtur,dhe i fuqishm. Vetura te rrotat e par ka pakës e dryshkt. Momentalisht vetura ësht në gjendje shum të mir si mbrenda edhe jasht. Gjendem në fshatin Shpenadi (Prizren). Vetura ësht edhe per ndrime me targa Kosovare.

SHPALLJET TJERA