TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.12.2015, Në orën: 18:06
Kjo shpallje është shikuar: 1508 herë

Titulli : RENAULT MEGANE 1.9 DCI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 195,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Ekstra : ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime

Përshkrimi

Vetura eshte e po sa ardhur nga Gjermania dhe eshte ne gjendje shume te mire , Vetura e ka te paguar Doganen .

Klima Automatike
4 xhamat me rryme
pasqyret me rryme dhe palohen
Fellnet 16"
Navigacion
Radio CD me komanda ne Timon
Mbyllja me centrall
Vetura e ka vetem 1 qels (kartel)
Qelsi (kartela) HANDS FREE
ABS + ESP
Rrypi dhemzor eshte i ndrruar me 132240 KM

SHPALLJET TJERA