TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.12.2015, Në orën: 02:20
Kjo shpallje është shikuar: 1850 herë

Titulli : BMW 118d -05

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 118D

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 118

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes BMW 118d rks 1vit,

Performancat

-Model ///Mpacet full opcion
-Komanda ne timon
-Tempomat
-Navigacion-DVD
-12x . Airbag
-Karrikat me rrym dhe me ngrohje lekur dhe shtof
-Senzor parkingu
-Senzor shiut
-Senzor ne pasqyre
-Dritat Xenon dhe auto level
-kuk per Rimorkio
-Fellne me goma te reja
per te interesuarit let kontaktojn ne keta nr 044 570-877

SHPALLJET TJERA