TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.01.2016, Në orën: 18:46
Kjo shpallje është shikuar: 1588 herë

Titulli : Passat 3c 2.0TDI 4Motion

Çmimi : 8,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

Shes pasatin 3c 2.0TDI 4Motion Highline 2007 modeli me i avancuar i pasatit. Vetura eshte ne gjendje perfekte si brenda ashtu edhe jasht pa asni vrejtje. Vetura eshte tip top dhe nuk ka nevoj per asni cent investim. Vetur per marakli dhe per qefi, me te gjitha serviset e kryera Ule,Filtera te ajrit,naftit,klimes dhe posedon regjistrim deri ne Korrik ( Regjistrimi i parë ne RKS ). Vetura eshte super e rujtne ne qdo aspket. Tel 044224254 ose 049771673


Vetura posedon:
Tempomat.
ESP,ABS
Mbyllje e 4 xhamave elektronike.
Karrikat gjysem lekur me nxemje.
Drita te mjegulles
Partikel Filter(Nuk qet tym te zi )
Xhamat me foli te zeza.
Board Monitor
Klimatronik
Karrika elektrike ngjyr krem
Llajsnet krom.
Fellne origjinale VW 16 coll.SHPALLJET TJERA