TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.01.2016, Në orën: 01:53
Kjo shpallje është shikuar: 1652 herë

Titulli : VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG -06

Çmimi : 7,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
VW PASSAT 3C 2.0 TDI
SERIA HOGHLINE
DSG AUTOMATIK
VITI FUND 2005
NAVIGATION GPS
KARRIKA LEKUR KREM
KARRIKA ME NXEMJE
LIBRA SERVISIT
KM ME GARANCION
GJITHA SERVISET E KRYERA
ZAMAJACIN E NDERRUAR
RRYPI DHEMBEZOR SET
VAJ MOTORIT
FILTERAT KOMPLET
VAJ NDERRUESIT
KREJT ME FAKTURA
GJENJDA PERFEKTE
INFO TEL 044207526
+38649 207 526 VIBER

SHPALLJET TJERA