TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.01.2016, Në orën: 01:56
Kjo shpallje është shikuar: 1768 herë

Titulli : VW PASSAT 3C 2.0 TDI -05 CONFORTLINE 9 MUJ

Çmimi : 6,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
vw passat 3c 2.0 tdi
viti 09.2005
seria confortline
karrika me nxemje
karrika elektrike
senzor shiu
senzor dritave
dritare elektrike
goma te reja dimrit
2 qelsa funksional
Servis komplet
rrypin dhemzor te nderruar
zamajac korp llamell te reja
servis vaj filtera
vetura eshte ne gjendje perfekte
dhe gjendet ne prishtine
info tel
044 207 526
049 207 526 viber

SHPALLJET TJERA