TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.01.2016, Në orën: 02:18
Kjo shpallje është shikuar: 894 herë

Titulli : VW Golf 6 2.0 TDI - 09

Çmimi : 10,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

Shes
Veturen
Golf 6
2.0 TDI
Klimatronic
Navi
Bordkompjuter
Tempomat
Esp
Esr
E tj..
Ne gjendje shume te mire teknike
I sapo ardhur
Me dogan
Homologim
Dhe kontroll teknike te kryer

045 888 222

SHPALLJET TJERA