TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.01.2016, Në orën: 02:31
Kjo shpallje është shikuar: 6612 herë

Titulli : Audi A4 1.9 tdi -01

Çmimi : 2,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

Vetura eshte ne gjendje shum shum te mir nuk ka as edhe nje gervishje , ne gjendje shume te mire edhe teknike ,eshte sistem anglez dhe posedon
5 fellne
klima tronik
abs
mbyllke qendrore
gjamat elektrik
pasqyret krom
dritat xenon
hallogenka
airbag
etj
Shume e ruajtur motorrin me njo te kuqe 195,00 te kauluara , na kontaktoni ne 049 739 288 cdo dit nga ora 08.00-20.00 ,gjindemi ne Mitrovice mbrapa mitromontit.Cmimi i diskutueshem

SHPALLJET TJERA