TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.01.2016, Në orën: 23:26
Kjo shpallje është shikuar: 1919 herë

Titulli : Kopje Xerox workcentre 7435

Çmimi : 1,700 €

Kategoria : Pjesë për kompjuterë & tablet

Përshkrimi : Fotokopje profesionale inkl finisher per shpim lidhje dhe thyerje te librave broshurave dhe katalogjeve ne menyre automatike.
materiali shpenzues mbi 70% ne gjendje te rregullt

SHPALLJET TJERA