TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.01.2016, Në orën: 02:24
Kjo shpallje është shikuar: 1235 herë

Titulli : VW Passat c3 Dogan+homolo+rks -08 Viber 049222038

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Ne Gjendje Te Re
14-03-2008 viti i prodhimit
28-12-2015 Dogan-homologim-regjistrim Rks 1vit
E Importuar nga zvicrra Bern Ch
Automatic DSG tiptronic 6+R
Navigacion radio cd 6
Senzor parkimi.
Senzor shiu
Senzor te dritave
Ulset me nxemje
162.000 kilometra Libra servisi
Goma dimri + Fellne
Ndrrohet me vetura te ndryshme :
Me Mercedes E 270
Cady Pikapi ,
T4 kamionet ose kombi.
Xhip ML, X3 ,X5 Landrover dhe vetura pa dogan
Viber 049222038
[email protected]

SHPALLJET TJERA