TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.01.2016, Në orën: 19:59
Kjo shpallje është shikuar: 470 herë

Titulli : Shiten Paisjet Shtepiake

Çmimi : 200 €

Kategoria : Pajisje Shtëpiake

Përshkrimi : Shes dubokin, shporetin e rymes , dhe termon

SHPALLJET TJERA