TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.01.2016, Në orën: 21:04
Kjo shpallje është shikuar: 452 herë

Titulli : Call center

Paga : 450 €

Kategoria e punës : Telekomunikacion

Lloji i punës : Orar të plotë

Afati i aplikimit, deri më : 10.03.2016

Përshkrimi : Blejan Termina Per Krankenkasse ne CH mundi edhe nga shpija me punue

Ofert Punë ne Call Center per te gjithë te interesuarit per Punë

Kusht eshte njohja e Gjuhes Gjermane dhe Italjane

Paga bazë 450euro + Provizioni me mundesi perfitimi me shumë

Puna ka te bejë me caktimin e Terminave per Sigurime Shendetsore ne Zvicer

( Puno nga Shpija) (Ju duhet vetem ni PC dhe Internet krejt Shpenzimet tjera i Marrum na )
Te gjithë te interesuarit mund te lajmrohen ne numrat e Telefonit

045 540 653 dhe 049 808 694 Thirrjet i Mirëpresim nga Ora 09:00 der 21:00. Ju Faliminderit për Mirëkuptim

SHPALLJET TJERA