TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.01.2016, Në orën: 22:45
Kjo shpallje është shikuar: 509 herë

Titulli : Shitet toka

Çmimi : 1,000 €

Kategoria : Troje

Përshkrimi : Shes 50 ari tokë.
Shes token ne brendesi te magjistrales Gjilan-Ferizaj,saktesisht perball kampit Bondsteel.
Toka ka rreth 50 ari dhe komplet ka rrug.
Çmimi 1000 euro ari - i negocushem
Per me shume na kontaktoni.
Telefon: 044/367/479
Viber:+37744367479

SHPALLJET TJERA