TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.01.2016, Në orën: 02:35
Kjo shpallje është shikuar: 1200 herë

Titulli : VW PASSAT 3C TDI -06

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes passat 3c viti 2006,
Dogana ,homologimi,te kryera- RKS,
2.0 TDI , 6 shpejtesi,
Vetura eshte shum e mire mbajtur,
goma te reja ,
servis komplet,
interieri shum i rujtun,
karriga me nxemje,
klimatronik,
tempomat,
xhama para dhe mbrapa elektronik,
sensora te parkimit para dhe mbrapa,
senzora te fshisave te shiut,
senzora te gomave,
motorri, ndrrusi i shpejtesive, dhe trapat ne gjendie shum te mir pa as nje vrejteje,
shpenzime te karburantit shum te vogla,
5,2litra ne 100/km, rruge te hapur,
6,6litra ne 100/km, rrug te kombinume,
vetura eshte kjo qe po shihet ne foto,
pres blers serioz, mund te kontaktoni ne tel,
049174090, ne imell nuk pergjigjem.
Flm per mirkuptim dhe respekt.

SHPALLJET TJERA