TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.01.2016, Në orën: 03:39
Kjo shpallje është shikuar: 1563 herë

Titulli : Polo 1.9 Tdi Limited 105psa - 06

Çmimi : 7,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes polo 1.9 TDI LIMIDET me 105psa
Në gjendje perfekte teknike.
Vetura posedon airbag,abs,esp, nxemje qendrore të dyfisht, xhama elektrike,,,5 dyer, ,kilometra të garantuara 170.400km.
Vetura vjen me 2 par goma, 1 par dimrit gomat te reja orgjinal dhe 1 par guma per vere me fellne original, veq fellne jos 350euro.
Vetura u ardh n kosov para 10 muj, un jom pronari i par n kosov.
Vetura osht me krejt servisa tkryme i servisuar me 170.000km KOMPLET me libren servisit.
Ka edhe 2 qilsa
Harxhimet jon shum t vogla: 5.2 DERI 6.3.
Me ni fjal vetura osht tip top.

Kontaktoni prej ores 10:00-23:00h
Numri: 049381301 ose n viber +38649381301
Ju mirepresim!
Kraj dopisivanja

SHPALLJET TJERA