TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.01.2016, Në orën: 03:45
Kjo shpallje është shikuar: 1556 herë

Titulli : BMW 318 B e rixhistruar ne RKS

Çmimi : 3,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 318

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 1999

Përshkrimi

Shes BMW 318 B e rixhistruar ne rks 1 vit vetura posedon klim abes esp alarm senun shum ne. Gjendje te mir si ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme per me shum 044 184 708

SHPALLJET TJERA