TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 9.01.2016, Në orën: 17:27
Kjo shpallje është shikuar: 1306 herë

Titulli : audi a6 3.0 tdi 176kw ( 239PS )

Çmimi : 10,700 €

Kategoria : Vetura Antike

Përshkrimi : Audi a6 3.0 tdi 176kw ( 239PS ) karavan viti I prodhimit 10 muaj 2008 5 dyer ngjyra e kalter NDRRUESI MANUAL : OPSIONE :Timon sport komanda ne timon ulse lekur të zez elektronike ulset S-line klimatronic 2 zonal SHIBER Navigation GPS SD CARD BLOTOTH SHANZHER 6 CD senzor para dhe mbrapa leda para dhe mbrapa me liber të servisit kilometrat të garantuara vetura ësht e ardhur nga austria ( I PA DOGANUAR ) Boj edhe ndrrim NR KONTAKTUS 049551899

SHPALLJET TJERA