TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.01.2016, Në orën: 17:19
Kjo shpallje është shikuar: 1145 herë

Titulli : Golf 5 1.9 dizel regjistrim 11 muj -04

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes golf 5 1.9 dizel regjistrim 11 muj regjistrim ne fund te 2004
Posedon klimatronik gjamat me rrym pasqyret me rrym goma te mira abes airbeg eps centrall etj.
Vetura eshte ne gjendje shum te mire teknike nuk ka nevoj te investohet as edhe 1 ero ne te i bukur si jasht ashtu edhe mbrenda
Veturen mund ta merrni dhe ta kontrolloni ku te doni per ma shum info 044838742.
Ju Mirpresim.

SHPALLJET TJERA