TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.01.2016, Në orën: 17:20
Kjo shpallje është shikuar: 3269 herë

Titulli : Mercedes E 270 10 Muaj RKS

Çmimi : 6,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 270

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2004

Përshkrimi

Vetura asht ne gjendje te rregullt teknike dhe optike.
Posedon:
ABS
ASR
TEMPOMAT
BORDKOMJUTER etje
E 270
Ka regjeistrim deri me 11.9.2016
Per me shum 044455529 044429947

SHPALLJET TJERA