TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 9.01.2016, Në orën: 21:50
Kjo shpallje është shikuar: 1114 herë

Titulli : Shitet Banesa duplex 130 m2 me oborr ne lagjen Kalabria

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 130m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 2

Mobilimi : jo

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Shitet banesa dupleks me oborr ne lagjen Emshir e gatshme per banim edhe nje muaj!
Banesa posedo 4 dhoma gjumi,sallon dhe kuzhine ndaras,dy banjo dhe oborr ne perimeter te saj!
kati perdhese salloni,kuzhina,banjo,nje dhome fjetjes dhe oborri
Kati 1-tre dhoma gjumi,koridori dhe banjo.
-Karakteristikat e objektit:
Monitorim i objektit - Sigurim
Materiale të çertifikuara dhe të testuara
Furnizim të pandërprerë me ujë (rezervuar i ujit)
Instalime elektrike me prodhime europiane
Ashensorë me prodhim gjerman
Dritare termoizoluese nga qelqi Low-E dhe roleta të aluminit
Parket i klasit të parë
Qeramikë e zgjedhur nga ju!

SHPALLJET TJERA