TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.01.2016, Në orën: 04:10
Kjo shpallje është shikuar: 1567 herë

Titulli : VW GOLF 6. 2.0 TDI Modeli HIGHLINE i rexhistruar

Çmimi : 10,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

VW GOLF 6. 2.0 TDI modeli HIGHLINE i rexhistruar

VETURA POSEDON: Klimatronik dy zonale, Komandat ne Timon, Tempomat, Tauchsreen me 6 cd, 4 xhamat me rrym, Pasqyret me rrym, Goma te dimrit, Libra te servisit, etj etj.

Vetura esht ne gjendje shum te mir dhe te rujtne pa asni telash, perkthimi i menjehershum nuk esht hipotek apo kredi,

049-859-859

0049-863-113

SHPALLJET TJERA