TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.01.2016, Në orën: 04:12
Kjo shpallje është shikuar: 2354 herë

Titulli : MERCEDES-BENZ E KLAS 200 CDi i Doganuar

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 200

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

MERCEDES-BENZ E KLAS 200 CDi i Doganuar

VETURA POSEDON: Klimatronik dy zonale, nxemje ne sedile, Komanda ne timon, Tempomat, Cd Radio, Bordkompjuter, 4 xhamat me rrym, Pasqyret me rrym, 2 qelsa, Libra te servisit, etj etj.

Vetura esht shum ne gjendje te mir dhe te rujtne, mund ta kontrolloni ku te doni,

i Doganuar

049-859-859

049-863-113

SHPALLJET TJERA