TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.01.2016, Në orën: 04:17
Kjo shpallje është shikuar: 2163 herë

Titulli : VW GOLF 5 DSG -04

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

AUTO SALLONI RIDONI

>> SHITET VETURA GOLF 5 2.0 DSG
>> Motorri; 2.0 tdi
>> Fuqia 105KW 140 PS
>> KM ; 201000
>> Viti Prodhimit;2004
>> Ngjyra: e zez metalice
>> Xhamat elektronik hapen fabrikisht
>> Klimetronik 2 zonal Funksionale
>> 5 ULSE LEKUR
>> ABS
>> DY QELSA
>> ESP
>>NAVI -
>> Bord kopjuter
>> Tempomat
>> Pasqyrrt me rregullim nga mrenda dhe nxmje
>> Timonin Hidraulik
>> Karrikat me rregullim elektronik poshte/larte sipas deshires dhe nxemje
>> Pershtatje te timonit lart poshte si dhe para mbrapa
>> 10xAIRBAG
>> 4 Xhamat hapje/mbyllje me pulle (elektronik)
>> Centrale me Dirigjues dhe alarm fabriksht
>> Alarm Fabrikisht
>>xenzor parkingu
nga gjermania me dogan te paguar

tel 044976496 044272607

vib +38649100629 049718230

SHPALLJET TJERA