TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.01.2016, Në orën: 04:40
Kjo shpallje është shikuar: 2342 herë

Titulli : VW Golf 5 dizel tdi i rixhistruar ne rks -05

Çmimi : 7,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes Golf 5 2.0 tdi i rixhistruar ne rks
Vetura posedon klimatronik abes esp timpomat shiber senzor parkingu fellne te GTD shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme vetura shitet prej
AutoSallonit
AutoStar
Kiki

SHPALLJET TJERA