TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.01.2016, Në orën: 15:32
Kjo shpallje është shikuar: 798 herë

Titulli : Bora 1.9 TDI

Çmimi : 4,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Bora

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 280

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1998

Përshkrimi

Shitet Bora 1.9 TDI Viti i prodhimit me 03.08.1998 te kaluara ka 288.000 ,
Vetura posedon goma te dimrit dhe fellne , gjithashtu posedon edhe klim manual, Vetura ka regjistrim deri ne shkurt , dhe vetura eshte ne gjendje te perkryer si mbrenda ashtu edhe jasht , per me shum info kontakto ne nr 044 384 873

SHPALLJET TJERA