TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.01.2016, Në orën: 04:12
Kjo shpallje është shikuar: 1979 herë

Titulli : VW Jetta 2.0 TDI CR DSG Automatik me lekure -10

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Jetta

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 65,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

Shes VW Jetta 2.0 TDI me 140 kuaj fuqi (103 KW) me motor si Golf 6 Commonrail Diesel, me nderrues automatik DSG, model Amerikan TDI CUP, me liber servisi me km origjinal dhe serviset e kryera me rregull ne VW, karriget e lekures, kulmin Schiebedah, me goma dimri te reja dhe goma vere me fellne 16 inch VW origjinale, CD origjinal e VW me 6 Cd, me bluetooth, 1 vjet regjistrim deri ne Dhjetor 2016, etj

Te reja i ka frenjte komplet te fitmes ATE, vajin e motorit me 4 filtera, vajin me filter DSG, nuk ka nevoj per asnje investim.

Vetura eshte ne emrin tim dhe nuk eshte e lene hipoteke askund, dhe mund te perkthehet brenda dites.

SHPALLJET TJERA