TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.01.2016, Në orën: 17:03
Kjo shpallje është shikuar: 507 herë

Titulli : shes 3.5 ari ne veternik

Çmimi : 14,400 €

Kategoria : Troje

Përshkrimi : shes 3.5 ari truall ne veternik mbrapa fshatit nderkombetar mes gorenjes dhe pallatit te drejtesis, i pershtashem per ndertim te ulet, trualli posedin ujin kanalizimin energjin elektrike rrugen e cila eshte e ndriquar nga fshati nderkombeta, i ter trualli eshte i mbjellur me pem te ndryshme, posedoj dokumentet mbi pronsin e truallit.... qmimi i diskutushem per me shum kontaktoni 045-247-051 viber dhe 049-478-288

SHPALLJET TJERA