TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.01.2016, Në orën: 23:41
Kjo shpallje është shikuar: 623 herë

Titulli : Permendore,,,mermer dhe granit

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Tjera

Përshkrimi : bej punimin dhe montimin e përmendoreve prej graniti , mermeri dhe teraceri........te gjitha përmendoret punohen kryesisht sipas porosise ,,punoj kete pune me nje pervoje shumvjeqare.....kontakt tel....044 663 050.....viber--+377 44 663 050 ....granit-mermer ,BESI,..pr. Bylent Sejdiu..... Ferizaj .... (rr..varoshit).....qmimet jan sipas llojit te permendoreve,.... kryej punen komplet prej punimit te llojit (modelit) shkrimit montimit final....

SHPALLJET TJERA