TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.01.2016, Në orën: 01:52
Kjo shpallje është shikuar: 1983 herë

Titulli : VW Golf 5 TDI 1.9 viti 2006

Çmimi : 6,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

Golfi ne gjengje te mir shpezime te vogla

1.9 dizel

5 shpejsi

Viti 2006

4 dyer

Fellga 4 goma te reja

Regjistrim deri me 22-12-2016

Hipotek nuk esht contrat te noteri dhe del

Emer tuaj

049-505-999

SHPALLJET TJERA