TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.01.2016, Në orën: 01:58
Kjo shpallje është shikuar: 1373 herë

Titulli : BMW X1 23D XDRIVE SPORT PAKET

Çmimi : 19,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X1

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

Vetura eshte e ardhur nga zvicrra,doganen e ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir dhe ka liber servisi.
Ekstra,automatik,klimatronik,nxemje karrika,sport karrika,cd radio,tempomat,ndrus te shpejcive ne vollan,komanda vollan,big xenon,cenzora,navigacion,fellga etj.
Per me shum info.049333888ose049677778.

SHPALLJET TJERA