TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.01.2016, Në orën: 18:55
Kjo shpallje është shikuar: 399 herë

Titulli : shes 9.5 ari

Çmimi : 14,400 €

Kategoria : Troje

Përshkrimi : shes 9.5 ari truall me mundesi ndarje ne 6ari ose 3.5 ari ne veternik mbrapa fshatit nderkombetar mes gorenjes dhe pallatit te drejtesis, i pershtashem per ndertim te ulet, trualli posedin ujin kanalizimin energjin elektrike rrugen e cila eshte e ndriquar nga fshati nderkombeta, i ter trualli eshte i mbjellur me pem te ndryshme, posedoj dokumentet mbi pronsin e truallit.... qmimi i diskutushem per me shum kontaktoni 045-247-051 viber dhe 049-478-288

SHPALLJET TJERA