TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.01.2016, Në orën: 22:39
Kjo shpallje është shikuar: 579 herë

Titulli : shiten akuariume te ndryshme sipas porosis

Çmimi : 115 €

Kategoria : Pajisje Shtëpiake

Përshkrimi : Shiten akuariume te ndryshme sipas deshires tuaj .
Ne foto do i shihni keto kushtojn 95cmX25cm 115 euro ne kit qmim perfshihet ( akuariumi , gurt dhe filtrusi i ujit ) .

SHPALLJET TJERA