TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.01.2016, Në orën: 22:38
Kjo shpallje është shikuar: 1218 herë

Titulli : Shtepi banimi

Çmimi : 130,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 180m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 2

Mobilimi : e pa mobiliar

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Shes Shtepine me 5 ari oborr shtepia posedon 1 dhome te ndejes me 60 m2 ,1 kizhine ,3 dhoma gjumi ,2 banjo 2 koridore ,1 shpajz dhe ka 4 ballkone gjithse 180m2 banim ,gjithashtu shtepia posedon :nxemjen gjendrore ,dritare te plastikes 8 cm ,termoizolim prej 10 cm fasad xvicrsne ,ibercukun prej 8 cm ,ujin ,rrymin te gjithe infrastrukturen e nevojshme ,ju mirpresim

SHPALLJET TJERA