TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.01.2016, Në orën: 15:06
Kjo shpallje është shikuar: 453 herë

Titulli : Leshoj banes me qira ne Arberi (Dragodan-Banesat e reja te Tregtis te komuna e re)

Çmimi : 270 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 50m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Ekstra : Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Leshoj banes me qira ne Arberi (Dragodan-Banesat e reja te Tregtis te komuna e re). Banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson te gjitha kushte per banim. Ne katin e 8 (Ashensori eshte me kartel) dhe uje 24h. Ne cmimin e qirase nuk jane llogaritur shpenzimet (rryma, uji dhe berllogu). Kati ne fjal e ka deren e veqnt per hyrje per banoret e katit e tete.

SHPALLJET TJERA