TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.01.2016, Në orën: 01:23
Kjo shpallje është shikuar: 3239 herë

Titulli : BMW 530 -00

Çmimi : 4,250 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 530

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 30,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2000

Përshkrimi

Bmw 530 3.0 dizell automatik full extra shum e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht vetura esht ne gjendje te rregullt //M 5 optik
Per me shum 045 506 578

SHPALLJET TJERA