TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.01.2016, Në orën: 22:02
Kjo shpallje është shikuar: 734 herë

Titulli : Tablet dhe laptop Asus

Çmimi : 55 €

Kategoria : Tablet

Përshkrimi : Shes Loptop nikosisht mun te ndahet te perdoret edhe si tablet esht i ardhur nga Belgjika Ka punuar perfekt por tableti ka ra ne dysheme dhe esht krisur ekrani tani nuk dhezet shitet me nje qmim shum te volitshum

kontakti 045572771
viber +3248 883 8841
Çmimi: 55 EUR

SHPALLJET TJERA